PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664788}

Bez wytchnienia

Restless
6,8 850
ocen
6,8 10 1 850
Bez wytchnienia
powrót do forum serialu Bez wytchnienia

Kolejna bzdura na FW. Czy jak jakaś TV podzieli długi film na pół, to dla FW jest już serialem? Niestety, jak widać, myślenie boli...

ocenił(a) serial na 6
pkb_pl

Niekoniecznie. Po pierwsze jest to film TV z założenia (oryginalnie) pocięty na dwie części. Dlatego chyba intuicyjnie każdemu przyszłoby do głowy, że jest to serial (mini serial). Widziałem go na Canal + puszczali go w dwóch odcinkach. I nie wysilając się w myśleniu (czytaj: nie doszukując się dziury w całym), nie kwestionowałbym podanej tu kategorii.

srick.pl

Serial to zle okreslenie uzywane TYLKO w Polsce.Film tv jest bardziej na miejscu.
Serialem mozna nazwac badziewie typu Klan,W-11,Moda na sukces i inne ciezkie tasiemcowe gnioty.

CichyMorderca

A Csi Las Vegas ,Jezdziec Bez głowy ,Gra o Tron ,Czysta Krew ,Pozostawieni ,Profil ,Żywe trupy .Co to jest to nie jest serial ?

kinoman1985

BBC jest mistrzem krotkich opowiesci (film tv w czesciach).To co wymieniles to amerykanskie tasiemce pewnie i seriale,btw czysta krew, zywe trupy i szczegolnie Lost to straszna chaly niegodne rozumnego widza.CSI to taka Moda na sukces.Widzisz taka jest roznica miedzy amerykanskim szajsem ktory jest rozwlekany ile wlezie dla pieniedzy,a filmami w czesciach takimi jak Luther,Peaky Blinders,In the year of our Lord...
Dopiero ostatnio HBO i reszta zaczela robic to "mniej dla kapuchy".Dzieki temu mamy lepszych aktorow i rezyserow w produkcjach tv np.Ray Donovan,Penny Dreadful i swiezy The Knick.Co do Knick to nie wiem jeszcze,ale Raya i Penny moznaby bylo wypuscic do kin,w skroconych wersjach.
Game of Thrones to inna bajka temat na 20 filmow i 4 seriale.Martin podobno nienadaza pisac.

CichyMorderca

Porównać Csi do Mody na sukces to jest dla mnie trochę nie zrozumiałe ,ale może ja się nie znam .

kinoman1985

Ilosc odcinkow na przyklad, jesli zlejesz wszystkie CSI w jedna serie.Fakt jakosciowo obie produkcje dzieli przepasc,ale wg. mnie CSI to takie amerykanskie lepsze W-11,a W-11 to jest po prostu tragedia.

pkb_pl

To błąd któregoś z dodających. Ciężko za każdym razem sprawdzać czy coś zostało dobrze dodane na imdb :) Pewnie początkowo film widniał tam jako serial i ktoś tak dodał u nas. Okazuje się, że zostało to poprawione na imdb, ale u nas nie ma takiej opcji :) Jedyne co pozostało to usunąć serial (włącznie z komentarzami i całą resztą). Zajmę się tym - zgłoszę do usunięcia i dodam wszystko jeszcze raz z imdb. Szkoda, bo wystarczyłoby umożliwić opcję zamiany typu z serialu na film i po kłopocie. Jednak filmweb jest jeszcze baaardzo do tyłu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones