PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397071}
7,3 68 867
ocen
7,3 10 1 68867
7,7 31
ocen krytyków
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
powrót do forum filmu Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj

polski lektor w tym filmie jest mega, 1000x lepszy niż napisy. Robi mega klimat plus glupkowate miny colina = beka !!!...

ocenił(a) film na 7
mike876

Może to ktoś potwierdzić?

Nigdy nie oglądam filmów z lektorem, bo lektor zagłusza dźwięki i nie ma emocji w jego głosie.

ocenił(a) film na 9
rafusss

widzę że słabe poruszenie w tym temacie. mogę Ci zagwarantować że nie pożałujesz, zawsze oglądam filmy z napisami a to jest jeden jedyny który obejrzałem z lektorem, bo nie byłem zmuszony wyłączyć po 30 sekundach.

ocenił(a) film na 9
mike876

Ja moge potwierdzić ! ;d lektor nadaje temu filmowi dodatkowy klimat, bez niego ani rusz ^

ocenił(a) film na 9
daniel148

ciesze sie ze nie tylko ja mam takie odczucie ;)

ocenił(a) film na 10
rafusss

Też oglądam z lektorem,dialogi są świetne jak i cały film.

ocenił(a) film na 9
rafusss

lektor - mistrzostwo

alastorr

Zgadzam się. Tylko dwa razy w historii tak było. Kiedyś widziałem "Sokoła maltańskiego", nie pamiętam, na którym kanale, ale na pewno zanim zaczął lecieć na Europie. Tam lektor fajnie wypowiadał te cięte riposty Spade'a.

ocenił(a) film na 8
mike876

Zdecydowanie, lektor cudowny.

ocenił(a) film na 9
mike876

Nie wiem jak można oglądać ten film z lektorem który zagłusza cudowną manierę i akcent Farrella w tym filmie.

ocenił(a) film na 7
mike876

Możecie powiedzieć jak się nazywa ten lektor?? Bo mam DVD z lektorem co się zowie Maciej Czapski i jest tragiczny! Wyłączyłem po 5 min.. Chyba, że oglądaliście to w TV to może ktoś inny czytał.

ocenił(a) film na 7
mike876

Wolę filmy z napisami, ale w tym filmie znalazłam tylko lektora. Na początku mnie wkurzał a potem już było lepiej. :D

mike876

zgadzam się,wspaniałe tłumaczenie i aktorzy-rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones