PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397071}
7,3 68 826
ocen
7,3 10 1 68826
7,7 31
ocen krytyków
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
powrót do forum filmu Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
ocenił(a) film na 10
brennt

Na początku było 7/10... gdzieś w połowie było 8/10... tu już konkretnie, za klimat, za pomysł, za fabułę, za te śmieszne teksty z przekleństwami i za te dramatyczniejsze, smutniejsze sceny... pod koniec stwierdziłem... "To jest jeden z tych filmów, który ma w sobie to coś. Nie ma super efektów, oklepanych rzeczy, akcja toczy się w oryginalnym i pięknym miejscu. To jest film, który zasługuje na 9/10"... a po chwili wpadłem na pomysł... Jak "pięknie" by było, gdyby film się skończył tym że Harry zabijając Ray'a przez przypadek zabije jakieś dziecko (a że padło na karzełka, nieważne, efekt końcowy ten sam, bo w końcu o to chodziło żeby Harry postąpił zgodnie ze swoimi "zasadami")... i nie zawiodłem się, bo lepszego zakończenia sobie nie wyobrażam! ... i za tą wisieńkę na torcie, jest 10/10!

ocenił(a) film na 10
NiceVampire

Dla mnie również jeden z najlepszych filmów jakie widziałem...Farrell przeszedł samego siebie...te jego miny bezcenne....no i najważniejsze.. trzymał do końca w napięciu....zajefajny...!!!!

NiceVampire

"Wisienka na torcie"... No, coś w tym jest. Właściwie ten film nie ma słabych stron. Po zwiastunach można się było spodziewać najgorszego: schematycznej, efekciarskiej, w ogóle nieśmiesznej komedii, a tu proszę - coś zupełnie nowego (wystrzegli się nawet robienia setnej kopii stylu Tarantino). Majstersztyk!

Sasza_Pilatow

Ogółem, jak piszą, powiew świeżości, z genialnym aktorstwem, dialogami, przepięknymi zdjęciami i podkładem muzycznym.

Sasza_Pilatow

I jeszcze mistrzowski pościg na koniec!

ocenił(a) film na 9
Sasza_Pilatow

Zgadzam się z Wami: mistrzowsko nakręcony, bardzo (!) zabawny , refleksyjny, świetnie dobrani aktorzy, którzy doskonale zagrali swe role, bezbłędnie! I prawda, ten film to coś nowego, a o to naprawdę trudno.

Końcówka jednak mnie rozczarowała [spojler]. Niepotrzebnie zginął Harry, zupełnie na siłę. Wiadomo, że był honorowy, wystarczyłoby, gdyby odszedł po tym, jak Ray próbował go poinformować i pierwszy raz włożył sobie pistolet do ust, zorientowawszy się, że zabił tylko karła. Nie jestem z tych, co szukają błędów w każdej minucie, ale Harry podobno używał też kul dum-dum, więc Ray nie miał prawa przeżyć. Także lekki zgrzyt.

ocenił(a) film na 9
NiceVampire

M.in. o końcówce: patrz powyżej.

ocenił(a) film na 9
brennt

Mam tak samo.

ocenił(a) film na 8
iacob

Same here.

ocenił(a) film na 5
brennt

to chyba dobrych filmow nie ogladales . nudny glupi i tyle w temacie

laska1492

a wlasnie, ze ogladalem mase dobrych filmow. np wczoraj widzialem nietykalnych - musze przyznac, ze nawet lepszy niz in bruges!

ocenił(a) film na 5
brennt

no tak nietykalni to sie zgodze kozacki film dawno takiego dobrego nie ogladalem ale in bruges slabiutki i to bardzo :)

laska1492

zgodzic sie niestety nie moge :). moze ci sie nie podobac, moze byc nie w twoim stylu, ale na pewno nie jest slabiutki

ocenił(a) film na 8
brennt

Zupełnie nie ta kategoria.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones