PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397071}
7,3 68 867
ocen
7,3 10 1 68867
7,7 31
ocen krytyków
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
powrót do forum filmu Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj

Miasto tłem

ocenił(a) film na 7

Witam, film przyjemny i lekki. Mam do Was pytanie, czy znacie podobne filmy z inteligentną fabułą i ciekawą intrygą i co najważniejsze jak w tytule gdzie akcja dzieje się w jakimś mieście i jest to w filmie dobrze zaakcentowane. Nie chodzi mi o filmy obyczajowo romantyczne Woody'ego Allena tylko coś podobne do tego filmu albo np. Amerykanina z Georgem Clooneyem gdzie akcja działa się w pięknym malowniczym włoskim miasteczku.

sebo3112

Miałam zakładać taki sam temat :) Ja też chciałabym zobaczyć jakiś klimatyczny film, gdzie akcja toczy się w podobnym miasteczku. Może być kryminał, coś tajemniczego, z intrygą w tle, ale jak wyżej, broń Boże jakiś komedii romantycznych, szczególnie amerykańskich :D No i z dobrą muzyką.

Chelle

Jeśli kryminał i miasto w tle to polecam "Ojca Mateusza" :D

ocenił(a) film na 10
kilopasztetowej

haha rozwaliłeś mnie tym xD niezly koment. pozdro

ocenił(a) film na 10
sebo3112

Film "Trzeci człowiek" (z tym, że to czarno-biały klasyk) gdzie główną role gra Wiedeń - nigdy wcześniej ani później to miasto już tak nie zagrało. Muzyka też jest tam bardzo specyficzna, cały czas na cytrze, ale idzie to polubić.

ocenił(a) film na 9
sebo3112

moze "Turysta",ale nie wyzwaj sie na mnie:)

ocenił(a) film na 9
hoga_fw

pewnie akcja Braci Bloom dzieje sie w klimatycznym miejscu(bylam 2 razy i nigdy wiecej)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones