PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397071}
7,3 68 715
ocen
7,3 10 1 68715
7,7 30
ocen krytyków
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
powrót do forum filmu Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj

Film dla mnie osobiście genialny: dialogi, muzyka, aktorstwo, historia i jedno z najważniejszych - sama Brugia. Polecam x3000.

Bonus dla fanów - po wielu seansach zdecydowałem się odwiedzić samą Brugię i odnaleźć miejsca znane z filmu. Dodatkowo miałem ze sobą zdjęcia z kadrami filmu. Wykorzystałem je aby zrobić ich zdjęcia na tle miejsc z planu. Nie publikowałem ich nigdzie poza własnym instagramem, więc jeśli chcecie zobaczyć jak to wygląda, zachęcam do zajrzenia: https://www.instagram.com/dejvi.w/

Jak widać, film wywarł na mnie olbrzymie wrażenie. Spędziłem w Brugii 4 dni, każdego dnia szukając miejsc, gdzie dana scena była kręcona. Nie posiłkowałem się wcześniej, ani w trakcie informacjami o lokalizacjach. Rano wychodziłem w miasto i szukałem punktów odniesienia na zdjęciach z filmu. Powodowało to czasem śmieszne sytuacje, gdy przykładowo bez powodzenia, usilnie szukałem danego miejsca, po czym okazało się, że mijałem to miejsce kilkukrotnie, nie zauważając, że tego właśnie szukam. Innym razem, tuż przed snem, zastanawiając się nad lokalizacją danej sceny, uświadamiałem sobie, że to przecież tam gdzie byłem kilka godzin wcześniej ale wtedy też nie skojarzyłem miejsca :D Jeśli macie podobne zajawki odnośnie tego lub innego filmu, dajcie znać. Opowiedzcie o tym :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones